**** Hotel Spa Resort Lednice**** /ubytovanie Lednice

Hotel Lednice Spa Resort Lednice****
 

Výhodné balíčky Spa Resort Lednice**** a ceny liečebných pobytov nájdete v sekcii cenník a v českom úvode. Pri objednávke napíšte do poznámky v rezervačnom formulári názov balíčka alebo liečebného pobytu.

Novovybudovaný Spa Resort Lednice**** Lednice je druhým liečebným domom, ktorý rozšíri vznikajúcu kúpeľnú zónu v meste Lednice.

Kúpeľný hotel ****SPA HOTEL MIROSLAVA je vybavený komplexnou balneoprevádzkou so širokou ponukou liečebných a wellness procedúr, reštauráciou so zimnou záhradou, kaviarňou a školiacou miestnosťou. Samozrejmosťou je vlastné uzavreté parkovisko v areáli hotela. 

Lednice hotel ubytovanie
Spa Resort Lednice**** ponúka nielen svojim kúpeľným hosťom komfortné ubytovanie v 43 priestranných izbách, 3 apartmánoch a luxusnom Kniežacom apartmánu, ktorý nadchne aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Spa Resort Lednice**** vybavenie izieb
Na izbách hotela Spa Resort Lednice**** hostia nájdu všetko potrebné vybavenie pre maximálny komfort a relaxáciu. LCD televízor, telefón, bezpečnostná schránka, internet, balkón, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, zdravotné matrace s antialergickými lôžkovinami, sušič vlasov, atď., možnosť prístelky. Bohaté raňajky formou bufetu. Župan po celú dobu pobytu. V kniežacom apartmáne je navyše presklená kúpeľňa s vaňou, krb, dva balkóny, krásny výhľad, DVD prehrávač, bohatá ovocná misa, fľaša sektu.

Spa Resort Lednice**** reštaurácia a kaviareň
Nová hotelevá reštaurácie hotela Spa Resort Lednice**** vychádza z modernej svetovej kuchyne s dôrazom na chuťový zážitok a súčasne zdravie. Využite túto príležitosť a spoznajte nové špeciality v krásnom prostredí v blízkosti zámockého parku. Súčasťou hotela ****SPA HOTEL MIROSLAVA Lednice je tiež novo otvorená kaviareň s vyhliadkovou terasou, kde si môžete vychutnať výbornú taliansku kávu a švajčiarsku zmrzlinu Mövenpick vyrobenú z tých najkvalitnejších ingrediencií.

Spa Resort Lednice**** Kúpeľné služby
Spa Resort Lednice**** v Lednici si kladie za cieľ poskytovať nadštandardné kúpeľné služby pre náročnú klientelu. Základom liečby je jódobrómová voda svojim obsahom jódu jedna z najkvalitnejších svojho druhu v Európe. Pozitívne pôsobí na celý ľudský organizmus. Veľmi dobré účinky preukazuje pri liečbe chorôb pohybového ústrojenstva, reumatických chorôb, artrózy, choroby Bechterevovej, cievnych ochorení a niektorých chorôb gynekologických a kožných. Procedúry - zábaly, kúpele, masáže (aromatická masáž, hydromasážna kúpeľ, indická masáž, masáž lávovými kameňmi či perličková kúpeľ) a ďalšie.

Dovolenka južná Morava Lednicko-valtický areál
Novogotický zámok v Lednici s priľahlým anglickým parkom je druhým najnavštevovanejším zámkom Českej republiky. Je súčasťou Lednicko-valtického areálu v kultúrnej krajine, zapísanej roku 1996 na zoznam UNESCO. Návštevníci kúpeľov pri svojich dlhodobejších pobytoch iste ocenia blízkosť výletných cieľov v tejto oblasti ako je napr. historické mesto Mikulov alebo hlavné mesto vína s presláveným zámkom - Valtice.

Hotel Lednice Spa Resort Lednice**** - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - možnosť pripojenia na internetHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - k dispozícii letná terasaHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - k dispozícii kavareňHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - hotel má reštauráciuHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - Izby s vlastnou toaletouHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - v izbach je telefonHotel Lednice Spa Resort Lednice**** - Iybz sú vybavené televízorom